Voltmaster
szablon tablicy rejestracyjnej

Na rynku akumulatorów do pojazdów samochodowych nie brakuje polskich producentów, cenionych nie tylko w naszym kraju, ale także zagranicą. Voltmaster to marka akumulatorów, która znana jest na całym świecie i należy do czołówki producentów akumulatorów.

Od lat zalicza się ją do liderów w sprzedaży akumulatorów do pojazdów samochodowych. Akumulatory sygnowane logiem firmy Voltmaster produkowane są w Poznaniu i spełniają normy, które wymagane są przez przemysł niemiecki oraz europejski.

Jest to marka funkcjonująca na rynku od wielu lat, zatem zdobyte doświadczenie przekłada się na jakość produktów. Akumulatory produkowane są zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa oraz z wykorzystaniem nowych metod produkcji.

Wykorzystanie technologii wapniowej w konstrukcji akumulatora pozwala na długi okres przechowywania akumulatora bez obawy o stratę właściwości oraz zapobiega samo rozładowywaniu. Ponadto akumulatory Voltmaster zawierają specjalnie zbudowane wieczko, które pozwala na odprowadzanie gazów, które są wytwarzane podczas pracy akumulatora.

Poza tym baterie tej marki są całkowicie bezobsługowe, co oznacza, że nie ma potrzeby uzupełniania elektrolitu bądź dolewania wody destylowanej. Jest to możliwe dzięki specjalnej budowie akumulatora, która nie pozwala na odparowywanie wody z elektrolitu.

Akumulatory marki Voltmaster zalecane są samochodom osobowym o podstawowym wyposażeniu. Ponadto trzeba dodać, że wysokiej jakości akumulatory tej firmy można kupić w dość niskiej cenie.

Części opel astra od starej po najnowsze wersje sprzątanie samochodów
Magdalena
News Reporter
Mam na imię Magdalena. Spotkajmy się na moim blogu ;)