Ubrania ciążowe na lato
srodowisko.ekologiczny.edu.pl

Lato to gorąca pora roku, którą uwielbiają niemal wszyscy. Wysokie temperatury i mocno grzejące słońce nie jest jednak sprzymierzeńcem ciężarnych kobiet.

Upały często bowiem odpowiadają za nasilenie się ciążowych dolegliwości, co dotyczy zwłaszcza pań, którym coraz bliżej do daty porodu. Duży, ciężki brzuch sprawia, że organizm szybciej traci siły.

Kobiety często słabną, a ponadto towarzyszy im dokuczliwe gorąco, a na nogach pojawiają się obrzęki. Jak więc ubrać się tak, by przetrwać upalne lato w mieście? Na pewno najlepszym sposobem okażą się lekkie, zwiewne ubrania w jasnych kolorach.

Należy jednak pamiętać, by zbytnio nie odkrywać ciała, ale także nie zasłaniać go za bardzo. Doskonałym pomysłem bez wątpienia okażą się luźne, przewiewne sukienki – najlepiej z lnu bądź bawełny.

Ponadto, by uniknąć problemów z opuchniętymi nogami, warto unikać noszenia butów na obcasie i wybierać te na płaskiej podeszwie. Na wszelki wypadek można też zaopatrzyć się w chłodzący krem z mentolem, by od czasu do czasu przynieść ulgę zmęczonym nogom.

Dobrym rozwiązaniem będzie także moczenie stóp w chłodnej wodzie.

czyszczenie dpf kutno klocki hamulcowe
Magdalena
News Reporter
Mam na imię Magdalena. Spotkajmy się na moim blogu ;)